Postaw na trzeźwość

Szczęśliwe i pełne satysfakcji życie - o to wspólnie staramy się każdego dnia. Dołącz do nas!

Leczenie uzależnień Kraków

Dla większości ludzi "leczenie" kojarzy się z detoksem lub mieszkalnym ośrodkiem odwykowym. W rzeczywistości detoks (odtrucie) nie jest leczeniem - dotyczy jedynie fizycznych objawów odstawienia - a program stacjonarny jest tylko jednym z wielu dostępnych rodzajów leczenia uzależnień.

Leczenie zaburzeń używania substancji może odbywać się w różnych warunkach (stacjonarnych lub ambulatoryjnych) i z różną intensywnością. Zazwyczaj plan leczenia jest opracowany w taki sposób, aby oprócz używania substancji uwzględniał również kwestie fizyczne, psychologiczne, emocjonalne i społeczne. Dotyczy on również substancji, jak w przypadku leków na zaburzenia związane z używaniem opioidów.

Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji należy poświęcić czas na zrozumienie, czym jest leczenie, czym nie jest i jakie są dostępne opcje. Leczenie uzależnień Kraków pomoże Ci wyjść z uzależnienia, wystarczy zapytać o miejsce naszych specjalistów.

Grupy wsparcia dla osób uzależnionychLeczenie uzależnień Kraków

W grupach 12-stopniowych takich jak Anonimowi Alkoholicy (AA) i Anonimowi Narkomani (NA), a także w grupach nie-12-stopniowych, takich jak Self-Management and Recovery Training (SMART), ludzie spotykają się, aby dzielić się swoimi doświadczeniami z uzależnieniem, udzielać sobie wsparcia i pomagać sobie nawzajem na ścieżce zdrowienia.

Grupy te mają różne style, formaty i tematy, dlatego ważne jest, aby znaleźć grupę, w której Ty lub ktoś z Twoich krewnych czuje się dobrze i która będzie dla niego najlepsza.

Nie wiesz jak poradzić sobie z problemem alkoholowym?

Nie tylko Ty zmagasz się z podobnym problemem

To żaden wstyd! Alkoholizm to poważna choroba, której nie wolno bagatelizować. Pomożemy