Postaw na trzeźwość

Szczęśliwe i pełne satysfakcji życie - o to wspólnie staramy się każdego dnia. Dołącz do nas!

Leczenie uzależnień Kraków

Leczenie uzależnień Kraków to placówka prywatna, która pomaga wszystkim osobom chorym wyrwać się ze szponów alkoholizmu. Jednak nie tylko. Przyjmują oni także osoby, które zmagają się z:leczenie uzależnień kraków

  • narkomanią,
  • seksoholizmem,
  • hazardem,
  • pracoholizmem,
  • lekomanią,
  • oraz innymi uzależnieniami.

Wyposażenie

Ośrodek Leczenie uzależnień Kraków to miejsce, które wygląda jak zwykły dom. W środku znajdują się dwie duże sale terapeutyczne, które prezentują się jak salon. Występują liczne pokoje, w których zakwaterowane są od 2 do 4 osób. Na  każdym piętrze znajduje się łazienka. Wielka kuchnia i jadalnia są miejscem wspólnych posiłków. W najniższej kondygnacji znajduje się siłownia z całym sprzętem, a także jacuzzi oraz sucha sauna. Catering dowozi jedzenie każdego dnia. Oprócz tego, wszyscy do dyspozycji mają wielki ogród. Parking umożliwia przyjechanie własnym samochodem.

Kadra

Na miejscu przez całą dobę znajduje się minimum dwóch terapeutów. Kadra liczy 7 wykształconych i wykwalifikowanych terapeutów, a także dwóch psychologów, jednego psychiatrę. We współpracy jest także dwóch lekarzy i pielęgniarka. Leczenie uzależnień Kraków to miejsce, w które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. To placówka o wysokim standardzie.

Nie wiesz jak poradzić sobie z problemem alkoholowym?

Nie tylko Ty zmagasz się z podobnym problemem

To żaden wstyd! Alkoholizm to poważna choroba, której nie wolno bagatelizować. Pomożemy