Postaw na trzeźwość

Szczęśliwe i pełne satysfakcji życie - o to wspólnie staramy się każdego dnia. Dołącz do nas!

Terapia uzależnień

Ruch AA (Anonimowych Alkoholików) i AN (Anonimowych Narkomanów) pomógł na pewno ponad kilkuset tysiącom osób na całym świecie w walce z uzależnieniami. Wykorzystują oni swój własny program, który jest jednym z najskuteczniejszych i bardzo powszechnie używanych w terapii uzależnień.

Dobrowolnie czy przymusowo?terapia uzależnień

AA zrzesza tylko i wyłącznie osoby, które dobrowolnie zdecydowały się na leczenie, a także uczestnictwo w spotkaniach. Terapia uzależnień odbywa się tam mimochodem, a najważniejszym celem jest wzajemne wsparcie w zachowaniu trzeźwości.

Ze spotkań mogą korzystać wszyscy, a wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Kim są Anonimowi Alkoholicy?

Anonimowi Alkoholicy to zwyczajni ludzie, którzy zmagają się z chorobą alkoholową. Bardzo często spotkania są dla nich kontynuacją lub pewną formą terapii uzależnień. Nie zajmują się ani badaniami, ani żadnymi usługami medycznymi czy psychiatrycznymi. Dlaczego anonimowi?

Osoby związane z AA nie udzielają się w mediach, prasie czy w jakichkolwiek środkach masowego przekazu. Zasada bycia całkowicie anonimowym jest jedną z najważniejszych i podstawowych obowiązujących na spotkaniach.

 

Nie wiesz jak poradzić sobie z problemem alkoholowym?

Nie tylko Ty zmagasz się z podobnym problemem

To żaden wstyd! Alkoholizm to poważna choroba, której nie wolno bagatelizować. Pomożemy